"Mavericks" nugalėjo Berlyno "Alba"
Dalas "Mavericks" komanda turėjo gerokai pavargti dėl pergalės "NBA Europe Live" projekte.

Prieš dvejus metus stipriausios pasaulio lygos čempionu tapęs klubas 89:84 (21:23, 24:16, 20:22, 24:23) palaužė Berlyno "Alba“ krepšininkus.

Trečiajame kėlinyje po Shawn Marion baudos metimų "Mavericks" turėjo dviženklę persvarą (60:49), bet vokiečiai nuleisti rankų neketino. Jie spurtavo 9:2 ir sumažino atsilikimą iki keturių taškų bei intrigą išlaikė iki paskutinių minučių.

Likus žaisti pustrečios minutės "Mavericks" pranašumas buvo ištirpęs iki vieno taško (81:80), tačiau kitoje atakoje Delonte West tolimu metimu jį padidino.

"Mavericks": Chris Kaman, Darren Collison (9 rez. perd.) ir Vince Carter (4/8 trit.) po 14, Shawn Marion 12 (11 atk. kam.), Dirk Nowitzk ir O.J. Mayo po 8.

"Alba": Deon Thompson 20 (10/19 dvit., 0/2 baud.), Nihad Djedovič 15, Vule Avdalovič 13.